/images/top_ban/foto1.jpg
/images/top_ban/foto9.jpg
/images/top_ban/foto10.jpg
/images/top_ban/foto2.jpg
/images/top_ban/foto3.jpg
/images/top_ban/foto4.jpg
/images/top_ban/foto5.jpg
/images/top_ban/foto11.jpg
/images/top_ban/foto6.jpg
/images/top_ban/foto12.jpg
/images/top_ban/foto7.jpg
/images/top_ban/foto8.jpg
SundayNeděle 28. 11. 2021
René
         tour operator +420 / 733 420 420

ZájezdyIZRAEL - Svatá země, 10 dnů / zrušeno

IZRAEL - Svatá země, 10 dnů / zrušeno Kód zájezdu: 27040
Termín: 27.04.2020 - 06.05.2020
Cena: 26 000,- Kč

Naše tradiční pouť s návštěvou nejznámějších, nejdůležitějších a nejkrásnějších míst ve Svaté zemi tentokrát v rozšířené podobě a hlavně bez nočních letů, abychom byli na všechny dny programu odpočati a svěží. Takže letíme dopoledne, následně se ubytujeme a po nočním odpočinku začneme náš program. Na závěr poutě v Galilei přidáváme další noc, abychom vedle sakrálních míst spojených s životem Ježíše Krista, poznali i krásy místní přírody a navštívíme i další důležité místo Židů - Safed, místo mnoha synagog a vzniku kabaly - mystiky židovského náboženství. Jelikož mnozí z vás tuto pouť prožíváte jako "životní pouť", proto si myslíme, že je zcela na místě věnovat našemu putování více času, abychom si každé místo opravdu prožili nohami, očima a hlavně srdcem. Přijměte toto naše pozvání.

Vydejte se s námi po stopách Ježíšových a jeho učedníků!

Vhodné pro lidi všech názorů a věkových kategorií.

Přihlášky, prosím, co nejdříve.

 
Fotogalerie:
IZRAEL - Svatá země, 10 dnů / zrušeno IZRAEL - Svatá země, 10 dnů / zrušeno IZRAEL - Svatá země, 10 dnů / zrušeno IZRAEL - Svatá země, 10 dnů / zrušeno IZRAEL - Svatá země, 10 dnů / zrušeno IZRAEL - Svatá země, 10 dnů / zrušeno IZRAEL - Svatá země, 10 dnů / zrušeno
klikněte pro detail


Popis Zájezdu:
1. den: pondělí 27.4. - sraz všech účastníků v 7.15 hod. ve Vídni na letišti Schwechat v odletové hale (terminál 3). V 7.30 hod. začínají bezpečnostní pohovory s pracovníky izraelské letecké společnosti El Al. Odlet v 10.35 hod. Přílet do Tel Avivu v 15.00 hod. Naložení zavazadel do izraelského autobusu a odjezd do Betléma na ubytování.

2. den: úterý 28.4. - snídaně. V 8.00 hod. odjezd do Ain Karem - kostel Narození sv. Jana Křtitele, mše svatá v kostele Navštívení. Památník holocaustu Yad Vashem (12 - 14.30 hod.). Betlém - bazilika Narození, jeskyně narození, bazilika sv. Kateřiny. Mléčná jeskyně, Pole pastýřů (Bet Sahúr), nákupy suvenýrů z olivového dřeva. Večeře, nocleh Betlém.

3. den: středa 29.4. - snídaně. V 8 hod. mše svatá Bet Sahour ve velké jeskyni. Odjezd kolem Kumránu (zvenčí) na Masadu - výjezd lanovkou, prohlídka pevnosti. Koupání v Mrtvém moři u Jericha. Večeře a nocleh Betlém.

4. den: čtvrtek 30. 4. - snídaně. Jeruzalém - vyhlídka z Olivové hory. Pěšky do Getsemane - mše sv. v bazilice Národů. Kostel Usnutí apoštolů a Hrobu P. Marie. Od 12 hod. Chrámový pahorek (Haram al Šarif) - Skalní dóm a mešita Al Aksa. Lví brána (Štěpánská brána), křižácký kostel sv. Anny, rybník Bethesda. Křížová cesta. Odjezd do Betléma, večeře, nocleh.

5. den: pátek 1.5. - snídaně. Jericho - Hora pokušení, pěšky do kláštera Qarantana - návštěva, Zacheův strom. Místo Ježíšova křtu v Zajordání - Kasr el Jahud. Judská poušť z vyhlídky ve Vadi Qelt, pěšky do kláštera sv. Jiří Koziby v poušti. Odjezd na Olivovou horu - místo Nanebevstoupení Páně a kostel Pater noster, Betfage, v 16 hod. mše svatá. Večeře a nocleh v Betlémě.

6. den: sobota 2. 5. - snídaně. Jeruzalém: kostel Kohoutího zakokrhání (S.Petrus in Gallicantu) - "třikrát mě zapřeš", v 9.30 hod. mše svatá. Hora Sion - chrám Zesnutí P. Marie (Dormition), Večeřadlo (Cenaculum) - ustanovení mše svaté a svátosti kněžství, seslání Ducha Svatého. Chrám Božího hrobu - prohlídka (kámen pomazání, kalvárie, Anasthasis - místo uložení a zmrtvýchvstání Krista, kaple Nalezení sv. Kříže, ortodoxní Katholikon - Pupek světa), osobní modlitba. Židovská čtvrť, Cardo, Zeď nářků. Večeře a nocleh v Betlémě.

7. den: neděle 3.5. - snídaně. Naložení zavazadel. Cesta do Galilee Západním břehem Jordánu (West Bank) kolem hranice s Jordánskem. Hora Tábor - bazilika Proměnění Páně (výjezd taxíky), Hora blahoslavenství (odpolední mše svatá), Tabgha - místo rozmnožení chlebů, Mensa Christi - zázračný rybolov a udělení Petrova primátu, Tiberias - večeře a nocleh v židovském hotelu.

8. den: pondělí 4.5. - snídaně. Kafarnaum - kostel sv. Petra a zbytky synagogy ze 4. stol., v 8 hod. mše svatá. Projížďka lodí po Tiberiadském jezeře. Možnost obědu "Petrova ryba" (20 USD), Kana - první Ježíšův zázrak. Nazaret - bazilika Zvěstování, kostel sv. Josefa, synagoga. Večeře, nocleh v Tiberias.

9. den: úterý 5.5. - snídaně.Prohlídka židovského městečka Safed - místo vzniku kabaly - židovské mystiky v 16. stol.,sefardské a aškenázské synagogy. Banias - druhý největší pramen Jordánu, přírodní park, místo Petrova vyznání Kristu: "ty jsi Mesiáš...", zbytky antických chrámů. Tel Dan - přírodní park, nejsilnější pramen Jordánu, obětiště kmene Dan, Jeroboámova brána. Golanské výšiny. Večeře, nocleh.

10. den: středa 6.5.- snídaně. Naložení zavazadel. Haifa - kostel Stela Maris na Karmelském pohoří, v 10.30 hod. mše sv., Eliášova jeskyně, Bahaiské zahrady. Odjezd na letiště Ben Gurion. Bezpečnostní pohovory, odlet v 17.30 hod., přílet do Vídně ve 20.15 hod.


Stravování: Stravování: 9x polopenze formou švédských stolů
Ubytování: 9x nocleh v 3* hotelích ve 2 lůžkových pokojích (6x Betlém, 3x Tiberias)

Cena zahrnuje:
leteckou přepravu Vídeň - Tel Aviv - Vídeň s leteckou společností El Al, všechny letištní poplatky a taxy, přepravu autobusem po Izraeli, 9x nocleh v hotelích ve 2lůžk. pokojích s polopenzí formou švédských stolů, všechny vstupy dle programu, český průvodce s licencí, pojištění léčebných výloh (7 mil. Kč), pojištění storna zájezdu, pojištění proti úpadku CK.

Cena nezahrnuje:
doplatek 50 USD na povinný tipping pro řidiče a hotelové pracovníky - vybírá se až v Izraeli. Oběd Petrova ryba - 20 USD. Možnost 1lůžkového pokoje za příplatek 5400 Kč.


Nástupní místa:
Vídeň, letiště Schwechat

Poznámka:
doporučené kapesné 150-400 USD.
S přihláškou je potřeba uhradit 50% celkové ceny na účet CK, doplatek nejpozději měsíc před odjezdem.
Pas musí být platný nejméně ještě 6 měsíců po návratu z Izraele.

Změna programu vyhrazena! "Na cestu s námi vyjdi, Pane..."Zájezd pořádá: Mgr. Jindřich Miklas, Cestovní kancelář, Pešinova 21, 796 01 Prostějov, tel/fax:582 338 411, mob.733 420 420


 přihláška tisk zájezdu


« zpět

MIKLAS-TOUR • Pešinova 21, 796 01 Prostějov • Tel/fax: 582 336 490/582 338 411 • miklastour@miklastour.czwww.miklastour.cz