/images/top_ban/foto1.jpg
/images/top_ban/foto9.jpg
/images/top_ban/foto10.jpg
/images/top_ban/foto2.jpg
/images/top_ban/foto3.jpg
/images/top_ban/foto4.jpg
/images/top_ban/foto5.jpg
/images/top_ban/foto11.jpg
/images/top_ban/foto6.jpg
/images/top_ban/foto12.jpg
/images/top_ban/foto7.jpg
/images/top_ban/foto8.jpg
SaturdaySobota 2. 12. 2023
Blanka
         tour operator +420 / 733 420 420

ZájezdyPaříž - Versailles - Remeš OBSAZENO - obsazeno

Kód zájezdu: 03073
Termín: 03.07.2023 - 09.07.2023
Cena: 14 500,- Kč

Farnost Přibyslav zve na pouť do Francie. Farníci budou mít přednost při přihlašování, proto s přihláškou neposílejte hned zálohu, ale až Vám potvrdíme, že je volné místo. Děkuji.
 
Popis Zájezdu:
1. den odjezd z Přibyslavi v 6.00 hod. Přejezd Německem - Norimberg, Heilbron, Saarbrücken, Francie. Cestou hygienické a bezpečnostní přestávky. Nocleh Metz, hotel Formule 1 (2lůžkové pokoje).

2. den ráno odjezd do Remeše s prohlídkou korunovační katedrály Notre Dame, mše svatá. Paříž - pěší prohlídka středu města: Vítězný oblouk Napoleonovy armády - krásný pohled na Elysejská pole. Další zastávka bude na Trocaderu,. Uděláme projížďku lodí po Seině, kdy budeme moci obdivovat významné stavby v blízkosti řeky, lodičkou objedeme ostrov Il de la Cité, kde bylo nejstarší osídlení Paříže. K večeru odjedeme na ubytování do hotelu Formule 1 na okraji Paříže - 2lůžkové pokoje.

3. den snídaně v hotelu. Odjezd na královský zámek ve Versailles, prohlídka zámku, především nádherného zrcadlového sálu, prohlídka zahrad, Malého a Velkého Trianonu. V poledne odjezd do čtvrti 21. stol. La Défense, kde uvidíme nejmodernější architekturu Paříže. Grande Arche, který je obložen tím nejkrásnějším carrarským mramorem. Navečer zavítáme do čtvrti Montmartre, kde se tyčí bělostná bazilika Sacré Coeur - mše svatá. Nocleh na stejném místě.

4. den snídaně v hotelu. Bourbounský palác - dnešní parlament, nám. Svornosti s nádhernými fontánami po vzoru Svatopetrského nám. v Římě a egyptským obeliskem z Luxoru, kostel sv. Magdalény, Eiffelova věž ("Dáma Paříže"), pohled na město na Seině z výšky 300 m Invalidovna - penzion Napoleonových vysloužilců s kostelem sv. Ludvíka a hrobkou Napoleona, rozsáhlé vojenské muzeum. Ulice Rue du Bac - svatá Kateřina Laboure, mše svatá. Návrat na ubytování.

5. den snídaně v hotelu. Celodenní pěší prohlídka města s návštěvou Louvre (4hod). Prohlídka ostrova v Seině Il de la Cité s katedrálou Notre Dame a areálem starého královského paláce, St. Chapell, Consiergerie, Palác spravedlnosti, přejdeme k radnici, k státnímu centru umění a kultury George Pompidou, čtvrť Les Halles postavené na místech staré tržnice, kde je život Paříže sveden do podzemí (divadla, kina, kavárny, obchůdky...) Kostel sv. Eustacha, mše svatá. Návrat na nocleh.

6. den snídaně v hotelu. Odjezd do Německa, nocleh.

7. den Návrat do vlasti. Na našem území zastávka na oběd. Příjezd do Přibyslavi kolem 18. hod.Stravování: 5x snídaně
Ubytování: 6x nocleh

Cena zahrnuje:
dopravu luxusním autobusem, 6x nocleh (2lůžkové pokoje v hotelu Formule 1, v Německu 2* hotel), 5x snídaně, pojištění léčebných výloh včetně nemoci covid, storno pojištění, průvodce, povinné pojištění proti úpadku CK, vjezdy do Paříže a parkovné.

Cena nezahrnuje:
vstupy 100 EUR, metro, případná pobytová taxa, povinný turistický poplatek 5 EUR za vstup do Paříže, příplatek za jednolůžkový pokoj

Nástupní místa:
Přibyslav, Praha a dle domluvy

Poznámka:
Doporučuji: kapesné 150 EUR, pohodlné oblečení a obuv pro chození po městě, deštník, fotoaparát.
V autobuse možnost občerstvení teplé a studené nápoje. Fakultativně možnost zajištění 2 obědů v restauraci cca 7,5 EUR, mládež do 25 let má vstupy většinou zdarma.
Minimální počet účastníků 40.

Obsazeno
Zájezd pořádá: Tereza Tichá Miklas , Miklas Tour 796 01 Prostějov, Pešinova 21, tel: 582 338 411 Cestovní kancelář te


 tisk zájezdu


« zpět

MIKLAS-TOUR • Pešinova 21, 796 01 Prostějov • Tel/fax: 582 336 490/582 338 411 • miklastour@miklastour.czwww.miklastour.cz