/images/top_ban/foto1.jpg
/images/top_ban/foto9.jpg
/images/top_ban/foto10.jpg
/images/top_ban/foto2.jpg
/images/top_ban/foto3.jpg
/images/top_ban/foto4.jpg
/images/top_ban/foto5.jpg
/images/top_ban/foto9.jpg
/images/top_ban/foto6.jpg
/images/top_ban/foto10.jpg
/images/top_ban/foto7.jpg
/images/top_ban/foto8.jpg
FridayPátek 21. 6. 2024
Alois
tour operator +420 / 733 420 420

O násJsme rodinnou cestovní kanceláří, která od okamžiku svého vzniku v roce 1994 si klade za cíl jediné – spokojenost klientů! O toto se snažíme zcela individuálním přístupem k potřebám a přáním každého zákazníka. Když k tomu přidáme skutečnost, že naše práce s lidmi v cestování nás baví a je naším koníčkem a navíc při snaze o rodinnou pohodu na každém zájezdě, dosahujeme spokojenosti i u těch nejnáročnějších klientů.

Za dobu své činnosti jsme se do povědomí veřejnosti zapsali jako cestovní kancelář, která umí dobře připravit a zrealizovat poutě a poznávací zájezdy a pobytovým zájezdům se věnujeme jen okrajově. Pro naši budoucnost jsou nejdůležitější naši spokojení klienti, kteří šíří jméno naší cestovní kanceláře dál. Jsme Vám za to vděčni a nesmírně si vaší přízně a věrnosti vážíme.

V průběhu každé sezóny jsem osobně přítomen téměř na všech našich zájezdech a manželka Jana vytváří nezbytné zázemí každého zájezdu doma v kanceláři. Možná, že tento náš pohodový tandem jste již zakusili a že i letos se rozhodnete strávit s námi příjemný kousek svého života na některém z našich zájezdů.

Každoročně naše zájezdy zlepšujeme k vaší větší pohodě, což znamená omezování nočních přejezdů, dostatek času na prohlídky a pokud možno už dopředu zajištěnou polopenzi pro každého účastníka.


Těšíme se na setkání s Vámi!
Jindřich a Jana MiklasoviMIKLAS-TOUR • Pešinova 21, 796 01 Prostějov • Tel/fax: 582 336 490/582 338 411 • miklastour@miklastour.czwww.miklastour.cz