/images/top_ban/foto1.jpg
/images/top_ban/foto9.jpg
/images/top_ban/foto10.jpg
/images/top_ban/foto2.jpg
/images/top_ban/foto3.jpg
/images/top_ban/foto4.jpg
/images/top_ban/foto5.jpg
/images/top_ban/foto11.jpg
/images/top_ban/foto6.jpg
/images/top_ban/foto12.jpg
/images/top_ban/foto7.jpg
/images/top_ban/foto8.jpg
FridayPátek 21. 6. 2024
Alois
         tour operator +420 / 733 420 420

ZájezdyPouť do Vatikánu - oslava sv. Václava v bazilice sv. Petra, pouť olomoucké arcidiecéze

Kód zájezdu: 24094
Termín: 24.09.2024 - 29.09.2024
Cena: 14 600,- Kč

Zveme na Svatováclavskou pouť do Říma pod duchovním vedením nového olomouckého arcibiskupa Mons. Josefa Nuzíka.
 
Popis Zájezdu:
1. den úterý. V poledne odjezd ze Svitav, přes Olomouc, Vyškov, Brno, Mikulov směr Itálie. Noční jízda s hygienickými a bezpečnostními přestávkami.

2. den ranní příjezd do Říma na audienci se Svatým Otcem. Potom pěší Řím ? nám. Navona, Pantheon, Fontána di Trevi, památník Oltář vlasti, bazilika Santa Maria in Aracoeli, mše svatá, Kapitol, Forum Romanum zvenku. Městským autobusem na ubytování. Večeře, nocleh.

3. den snídaně, dnes pohyb po Římě veřejnou dopravou ? bazilika sv. Pavla, mše svatá, koloseum zvenku, bazilika sv. Petra v okovech, bazilika sv. Klimenta, pěšky k bazilice Santa Maria Maggiore, bazilika sv. Prassedy. Večeře, nocleh.

4. den snídaně, metrem Laterán, chrám římského biskupa, Svaté schody, bazilika Povýšení svatého Kříže. Odjezd na koncert českého sboru. Večeře, nocleh.

5. den snídaně. Metrem do Vatikánu: bazilika sv. Petra, prohlídka interiér, krypta, možnost na kopuli. V 15 hod. účast na slavnostní bohoslužbě u oltáře sv. Václava v bazilice sv. Petra, bohoslužbu vede nový olomoucký arcibiskup Mons. Josef Nuzík. Večerní návrat do vlasti s hygienickými a bezpečnostními přestávkami.

6. den Po poledni příjezd domů.


Stravování: 3x polopenze
Ubytování: 3x ubytování ve 3* hotelu ve 2lůžkových pokojích v centru Říma u hlavního vlakového nádraží Termini a u metra.

Cena zahrnuje:
dopravu zájezdovým autobusem s klimatizací, WC, vjezdy autobusu do Říma, 3x nocleh s polopenzí, pobytová taxa městu Řím, pojištění léčebných výloh, pojištění na storno zájezdu, pojištění proti úpadku CK, průvodce, kněz, denně mše svatá.

Cena nezahrnuje:
kapesné (cca 70 eur), lístky metro 12 eur, vstupy (kopule sv. Petra 10 eur, Vatikánská muzea 8 eur)

Nástupní místa:
Svitavy , Olomouc, Prostějov, Brno, Mikulov

Poznámka:
Doporučujeme s sebou polštářek pod hlavu a malou deku do autobusu pro noční jízdu, pohodlnou obuv, trochu jídla na obědy (v Římě lze zakoupit jídlo na oběd), deštník, v autobuse je možnost občerstvení za koruny (studené a teplé nápoje), fotoaparát, léky, kancionál. Neberte s sebou cenné věci.Zájezd pořádá: Pouť připravuje Tereza Tichá Miklas, cestovní kancelář Miklas Tour Prostějov, tel. 736631736 ve spolupráci s arcidiecézí Olomouc


 přihláška tisk zájezdu


« zpět

MIKLAS-TOUR • Pešinova 21, 796 01 Prostějov • Tel/fax: 582 336 490/582 338 411 • miklastour@miklastour.czwww.miklastour.cz